Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ośrodek Kultury w Żegocinie Ośrodek Kultury w Żegocinie

AKTUALNOŚCI:

XVIII Festiwal Kolęd i Pastorałek - protokół

Utworzono dnia 09.01.2017

Oceny  dokonała  komisja  artystyczna w osobach:

-   Sławomir Pankowiak –  kompozytor, nauczyciel, instruktor muzyki         

 -   Martyna Mizerkiewicz     – muzyk, producent wydarzeń i koordynator festiwalu

                      Musica Polonica Nova w Narodowym Forum  Muzyki  we   Wrocławiu                                                   

 -   Piotr Porada  -  wokalista, laureat  wielu festiwali i konkursów
                              ogólnopolskich i międzynarodowych

 

GRAND PRIX   
   XVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek  - wyjazd do Brukseli połączony
   ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego ufundowany przez Andrzeja    
   Grzyba - Posła do Parlamentu Europejskiego zdobył Maciej Bachorski     
   z Zespołu Szkół w Gizałkach.


 

KATEGORIA I

I MIEJSCE

Cornelia Andrzejak  - Szkoła Artystyczna Forte Piano Stawiszyn

II MIEJSCE

Wiktor Jabłoński  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Zagórów

III MIEJSCE

Łucja Dziatkiewicz Szkoła Podstawowa w Żegocinie

 

WYRÓŻNIENIA

Duet Maja, Antonina Giejko „Bosy Pastuszek” Centrum Kultury w Błaszkach

Zofia Mańka ”Był pastuszek bosy” Zespół Szkół w Gizałkach

Oliwia Serbiak „Maleńka miłość” OK  Żegocin

Zespół  Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej w Potarzycy

 

Podczas XVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek zostały wręczone dwie nagrody specjalne:
Maria Korzeniewska ufundowała Nagrodę dla Najmłodszego Uczestnika Festiwalu, którą otrzymała Katarzyna Kula  z SMKL w Potarzycy oraz Łukasz Janczewski, który ufundował Nagrodę za wizerunek medialny dla Wiktora Jabłońskiego z  MGOK Zagórów.


 

 

KATEGORIA II

I MIEJSCE

Michalina Matuszak Szkoła Podstawowa w Żerkowie
Marika Bryła  Szkoła Artystyczna Forte Piano Stawiszyn 

II MIEJSCE

Weronika Typańska Szkoła Podstawowa w Żegocinie

III MIEJSCE

Emilia Nowak Szkoła Podstawowa nr10 w Lesznie

Wiktoria Muszyńska  Szkoła Podstawowa  nr 13 w Lesznie

    

WYRÓŻNIENIA:

Duet Otylia Kamańczyk, Malwina Podgórska Centrum Kultury w Błaszkach

Duet  Michalina Palak i Wiktoria Rogacka Szkoła Podstawowa w Żegocinie

Martyna Lange Szkoła Artystyczna Forte Piano Stawiszyn

Maria Kozłowicz  Zespół Dziecięco – Młodzieżowy Fabianów

Zespół Szkoła Artystyczna Forte Piano Stawiszyn

 

 

KATEGORIA III

I MIEJSCE – nie przyznano

II MIEJSCE

Zespół Ośrodek Kultury w Żegocinie

III MIEJSCE

Aleksandra Mucha   Klub 15 BWD Sieradz
Duet Julia Graczyk, Patrycja Weber  Szkoła Artystyczna Forte Piano Stawiszyn

 

WYRÓŻNIENIE

Sandra Tomczak GOK Jaraczewo

Martyna Budzińska Zespół Szkół w Gizałkach

Martyna Janczyk Klub 15 BWD Sieradz

 

 

czytaj dalej na temat: XVIII Festiwal Kolęd i Pastorałek - protokół

Kalendarium

Styczeń 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5